تبلیغات
دانلود رایگان همه چیز هر چیزی که بخوای - راهنمای استفاده از آهنگها برای گوشی ERICSSON :
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه


آمار وبلاگ وبگذر

چهارشنبه 7 فروردین 1387
راهنمای استفاده از آهنگها برای گوشی ERICSSON :

1- صفحه را آماده پذیرش کنید.

2- تمام اعداد و علاماتی را که مشاهده می کنید روی گوشی شما وجود دارد. فقط باید به این نکته مهم توجه داشت که کنار نت هایی که کششی هستند حرف n مشخص شده است. در این صورت باید دکمه مورد نظر را چند ثانیه نگاه دارید تا حرف کوچک ( d,a و...)به حرف بزرگ (A,D و...) تبدیل شوند. مثلا 5n یعنی 5 را چند ثانیه نگه دارید تا g به G تبدیل شود و هر جایی که حرف n دیده نمی شود نت به صورت عادی اجرا می شود یعنی با دیدن 5 باید دکمه 5 را بزنید.

1- صفحه را آماده پذیرش کنید.

2- تمام اعداد و علاماتی را که مشاهده می کنید روی گوشی شما وجود دارد. فقط باید به این نکته مهم توجه داشت که کنار نت هایی که کششی هستند حرف n مشخص شده است. در این صورت باید دکمه مورد نظر را چند ثانیه نگاه دارید تا حرف کوچک ( d,a و...)به حرف بزرگ (A,D و...) تبدیل شوند. مثلا 5n یعنی 5 را چند ثانیه نگه دارید تا g به G تبدیل شود و هر جایی که حرف n دیده نمی شود نت به صورت عادی اجرا می شود یعنی با دیدن 5 باید دکمه 5 را بزنید. گاهی ممکن است چندین نت پی درپی همگی دارای کشش باشند در این صورت مجموعه آن نتها (شماره ها) درون پرانتز قرار داده شده و برابر حرف n قرار می گیرند. بنابراین باید تمام آن نتها را به صورت کششی طبق دستور اجرا کنید. n) را در نظر بگیرید. برای اجرای ملودی فوق به استثناء علامات ≠ و * و عدد صفر(0) انگشت خود را روی هر دکمه از (1 تا 9) چند ثانیه نگاه دارید. n 9≠ 50 8 508 9≠ 5 n 0 ** 9n≠ 4n0

به ترتیب زیر عمل کنید:

8 را چند ثانیه نگه دارید- 9 را فشار دهید- ≠ را بزنید- 5 را فشار دهید- 0 را بزنید- 8 را بزنید- 5 را فشار دهید- 0 را بزنید- 8 را بزنید- 9 را بزنید- ≠ را فشار دهید- 5 را چند ثانیه نگه دارید-0 را بزنید- * را فشار دهید- * را فشار دهید- 9 را چند ثانیه نگاه دارید- ≠را بزنید- 4 را چند ثانیه نگه دارید- 0 را بزنید و به همین ترتیب هر آهنگی را که انتخاب می کنید وارد موبایل خود نمایید.

بعد از اتمام کارتان آهنگ را ذخیره (

save)کنید.

برای مثال عبارت (504*2≠1…=

توجه: پس از وارد کردن هر نت(زدن هر عدد) روی عدد یا علامت مربوطه نشانه (√) بگذارید تا اشتباهی رخ ندهد.

برای مثال خط اول آهنگ هتل کالیفرنیا را در نظر بگیرید:

8

نوشته شده توسط مهدی احمدی ساعت 12:03 ب.ظ موضوع مطلب :‌ آموزش موبایل ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari